| Nazwa: | Nowe Brzmienie Republiki / Raz Dwa Trzy / Maciej Maleńczuk / Gaba Kulka/ Agressiva 69 i inni |
| Miejsce: | Wytwórnia Filmów Fabularnych |
| Adres: | ul. Wystawowa 1, 51-618 Wrocław |
| Termin: | 19:00 piątek 23 kwietnia 2010 |
| Cena: | 80.00 zł |
Nowe Brzmienie Republiki / Raz Dwa Trzy / Maciej Maleńczuk / Gaba Kulka/ Agressiva 69 i inni
Wiosną 2010 Radio Wrocław przygotuje kolejny koncert z cyklu NOWE BRZMIENIE, tym razem usłyszymy nowe aranżacje piosenek z repertuaru zespołu REPUBLIKA !
Koncert odbędzie się 23 kwietnia 2010 r. w Wytwórni Filmów Fabularnych we Wrocławiu.
Podczas kolejnego koncertu w ramach cyklu NOWE BRZMIENIE usłyszymy nowe aranżacje piosenek Grzegorza Ciechowskiego w wykonaniu różnych artystów i zespołów, do udziału w projekcie zaprosiliśmy artystów reprezentujących różne brzmienia i style muzyczne, zarówno wielkie gwiazdy, jak i mniej znane lokalne zespoły.
W koncercie wezmą udział między innymi:
RAZ DWA TRZY
MACIEJ MALEŃCZUK z zespołem PSYCHODANCING
GABA KULKA
AGRESSIVA 69
LOS PIERDOLS
ALL SOUNDS ALLOWED
CHONABIBE SOUNDSYSTEM
oraz zwycięzca ostatniej Muzycznej Bitwy zespół RAYNE.
Jesteśmy przekonani, że kolejny po JANIE KACZMARKU I LECHU JANERCE koncert Nowego Brzmienia, będzie wyjątkowo barwnym, ważnym i ciekawym wydarzeniem muzycznym w naszym mieście!
